top of page

Nafi Atuf Kansu ödülleri sahiplerini bulduNafi Atuf Kansu Eğitbilim Araştırmaları" ödül töreni, Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde gerçekleşti.. Mini bir müzik dinletisinin de yapıldığı törende Dr. Sezer Köse Biber, Yardımcı Doçent Doktor Adile Gülşah Saranlı ve Profesör Doktor Nilgün Metin ödüle layık görüldü.

Siyasetçi ve eğitimci Nafi Atuf Kansu'nun ailesi tarafından doktora tezi, bilimsel makale ve kitap dallarında verilen ''Eğitbilim araştırmaları ödülleri'' sahiplerini buldu.

Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde gerçekleşen ödül töreninde Kurul bu yıl Dr. Sezer Köse Biber'in 'Yyaratıcılığı geliştirici etkinliklerle desteklenen web tabanlı öğrenmenin öğrencilerin başarı ve yaratıcılığına etkisi'' isimli doktora tezi ile Yard. Doç. Dr.Adile Gülşah Saranlı ve Prof.Dr. Nilgün Metin'in ''SENG-üstün yetenekliler aile egitimi modelinin üstün yetenekli çocuklar ve ailelerine etkileri" isimli makaleleri ödüle layık gördü..

Törene katılmayan Dr. Sezer Köse Biber'in ödülünü tez danışmanı Prof. Dr. Zerrin Ayaz Reis aldı.

Ankara Üniversitesi rektörü prof.dr. Erkan İbiş'in de katıldığı törende, Sanatçı Melis Ertürk de mini bir piyano konseri verdi.


Haberin Linki: http://www.kanalb.com.tr/haber.php?HaberNo=71859

Comentários


bottom of page